See the results of the World Championship.

All rankings and results are preliminary, before jury decisions.

Uitslagen zijn voorlopig, "vóór jury".

Abbreviations (Afkortingen): BFD= Black Flag Disqualified (zwarte vlag, gediskwalificeerd); DNE = Disqualification Not Excludable (Diskwalificatie niet aftrekbaar); DNC= Did Not Compete (niet aan de start verschenen); DNF= Did Not Finish (niet gefinisht); DNS= Did Not Start (niet gestart); DSQ= Disqualified (gediskwalificeerd); OCS= On Course Side (te vroeg over de startlijn); RAF= Retire After Finish (terugtrekken na de finish); SCP= Scoring Penalty (puntenstraf).

No     Sailno Name Points 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 POL 9461 Eryk Martynko, Kinga Martynko 47,0 15 23 14 3 3 1 2 2 1 11 5 5
2 ARG 9723 Teo Zecchin, Ana Zecchin 47,0 3 7 2 4 1 15 19 5 10 3 10 2
3 ARG 9729 Santiago Plantie, Matias Finsterbusch 86,0 20 36 1 1 10 7 10 19 16 1 23 1
4 POL 9803 PaweL Grabowski, Krystian Krysiak 97,0 5 24 23 6 2 2 15 35 6 6 8 27
5 ARG 9725 Mateo Ignacio Ronchi, Valentino Lancon Petrasso 104,0 11 9 13 21 8 24 24 9 26 5 1 3
6 POL 9755 Julia Hoscilowicz, Julia Kundzicz 112,0 2 35 25 2 5 3 23 13 40 15 9 15
7 AUS 9747 Jacob Mcconaghy, Sam Hooper 121,0 1 10 5 20 14 20 16 7 20 28 12 16
8 BEL 8404 Victor De Ripainsel, Kobe Stroobandt 122,0 13 1 3 8 dne 25 38 1 2 2 2 33
9 UKR 9802 Veronika Pushchynska, Mariia Ponomarenko 123,0 6 2 4 11 26 29 3 26 42 26 15 4
10 NED 9149 Ted Huuskes, Sjuul Huuskes 123,0 8 20 18 5 30 14 22 3 27 9 4 20
11 GBR 10002 Megan Ferguson, Ollie Mears 128,0 10 6 27 17 ocs 5 1 50 5 37 6 14
12 AUS 9562 Charlie Goodfellow, Lawrence Jeffs 147,0 4 5 15 14 27 10 45 6 38 39 7 21
13 GBR 9985 Bettine Harris, Sam Goult 168,0 12 44 19 50 15 9 34 24 15 16 16 8
14 CZE 9774 Zuzana Vychov, Magdalena Hol 169,0 7 25 24 24 20 27 12 11 19 42 14 13
15 NED 9137 Alexander Braat, Lieve Klein 172,0 27 28 11 25 7 34 dsq 10 7 4 19 41
16 POL 9970 Piotr LeymaNczyk, Julia Mielewczyk 176,0 ocs 3 9 40 16 36 33 4 3 12 34 26
17 GBR 9877 Hattie Collingridge, Hamish Collingridge 180,0 18 4 16 9 11 22 41 21 46 21 20 38
18 RUS 9739 Mikhail Evtikhov, Anastasiia Evtikhova 188,0 9 37 6 27 13 39 5 17 52 43 17 18
19 BEL 8522 Jeroen Vangeneugden, Erazem Perko 197,0 21 16 17 12 49 38 17 22 29 18 22 23
20 ARG 9727 Martina Leticia Rodriguez Vieg, Martn Daz Tamayo 200,0 24 17 8 10 ocs 19 27 30 9 49 49 7
21 UKR 9855 Kyrylo Vynohrad, Maksym Remez 200,0 19 31 21 28 37 12 21 16 21 32 21 10
22 AUS 9922 Matilda Davis, Will Shepard 207,0 17 33 7 26 ocs 41 28 23 4 17 40 12
23 ARG 9479 Lucio Pasquariello, Diego Pasquariello 212,0 23 50 10 7 ocs 6 14 27 31 22 dsq 22
24 RUS 9995 Nury Khydyrov, Danila Afonin 218,0 32 45 12 49 24 21 7 45 44 14 13 6
25 GBR 8997 Ryan Wilkinson, Antonia Wilkinson 218,0 42 32 32 34 17 8 20 48 13 47 11 9
26 POL 9902 Marcin Jarczewski, Adam Rutkowski 225,0 45 26 20 30 22 4 44 42 30 7 33 11
27 BEL 9575 Thibaud Dirix, Lisemarie Vandamme 225,0 16 48 33 23 33 16 18 20 17 10 55 39
28 GER 9974 Franz Erpenbeck, Max Wood 242,0 50 14 50 38 19 30 25 28 18 8 43 19
29 POL 9972 Bartlomiej Szlija, Marcel Kurjanczyk 246,0 38 34 34 33 29 18 8 12 23 25 30 52
30 GER 9979 Tom Schlke, Sten-Ole Heidenreich 252,0 26 47 30 22 ocs 52 55 15 14 19 3 24
31 GBR 10001 Faye Chatterton, Amelia Mayhew 258,0 37 15 35 36 12 42 4 43 12 36 50 29
32 AUS 9824 Brooke Gaffney, Darcy Conry 260,0 14 8 28 51 34 26 30 54 8 62 27 34
33 UKR 9846 Vladyslav Yamenko, Viktoriia Prykhodko 269,0 ocs 27 29 35 25 17 9 37 22 40 28 dns
34 AUS 9616 Sophie Alexander, Tim Mccoy 284,0 48 12 26 43 21 32 53 14 11 33 44 51
35 CZE 9772 Lucie Stursova, Annamaria Kramplova 287,0 25 13 36 48 18 23 29 46 35 51 31 31
36 POL 9847 Karolina Cendrowska, Hanna Gloeh 304,0 46 52 47 13 6 33 dne 8 25 56 29 32
37 UKR 9856 Andrii Kalinchuk, Oleksandr Khrebtov 322,0 22 30 dsq 18 38 53 46 41 32 27 32 36
38 NED 9980 Tobias Teunissen, Tjalf Sint 333,0 40 49 31 54 4 28 31 47 43 23 41 45
39 AUS 9613 Archer Ibbott, Charlie Boman 338,0 33 19 42 32 35 44 40 29 47 38 26 47
40 CZE 9693 Max Stejskal, Adam Hudec 339,0 39 21 46 44 31 50 42 52 28 24 18 46
41 GBR 9984 Emily Speirs, Rosie Voyantzis 340,0 55 57 39 46 41 11 6 18 54 29 42 54
42 AUS 9551 Matilda O'Donoghue, Aya Gibson 353,0 51 55 44 55 28 13 26 38 53 35 48 17
43 GBR 9977 Amy Goult, Ben Goult 367,0 43 41 38 16 54 45 39 25 36 45 39 50
44 BEL 9836 Hannah Roosen, Charlotte Marien 371,0 35 38 40 19 46 31 32 31 56 50 56 49
45 CZE 9469 Elika Vychov, Adam Winkler 373,0 30 51 22 39 9 57 48 44 61 53 47 30
46 NED 8411 Lies De Rouw, Bram Van Goinga 376,0 44 53 43 58 53 40 13 34 49 20 37 43
47 CZE 9640 Lucie Hlov, Anna Winklerov 380,0 28 43 55 29 23 54 57 53 50 31 25 44
48 BEL 9035 Oscar Van Damme, Loic Schoonooghe 383,0 61 42 dne 53 32 59 11 32 24 41 35 48
49 BEL 8520 Emile Marin, Maxim Bastens 386,0 52 40 41 15 43 60 37 59 33 13 59 53
50 ARG 9474 Noe Zecchin, Gonzalo Ridolfi 392,0 36 18 37 42 50 58 43 40 60 55 36 35
51 BEL 9038 Isabelle Dompas, Marie Bastens 418,0 49 22 45 45 48 35 35 57 34 48 dns dns
52 UKR 9850 Valentyn Kosenkov, Yakiv Kosenkov 435,0 31 29 54 41 40 63 59 56 57 57 45 25
53 GER 9830 Jaqueline Prehm, Timon Tobolt 440,0 29 dsq ufd 61 45 47 54 33 41 46 24 60
54 CZE 9518 Tade Tkadlec, Maty Pfeifer 463,0 60 11 57 64 58 55 36 58 39 52 62 37
55 NED 9417 Pol Klein, Bloeme Klein 477,0 34 39 48 52 52 49 49 51 51 54 52 57
56 ESP 8724 Maite De Vergara Van De Reyt, Paula Eberhardt 482,0 56 54 51 31 39 51 51 55 58 61 38 56
57 NED 913 Lennart Braat, Merel Groeneweg 483,0 54 60 49 60 44 43 47 39 37 58 57 55
58 GER 9838 Anica Moritz, Charlotte Meyer 491,0 41 46 53 57 55 46 56 60 48 34 51 42
59 RUS 9685 Mariia Martynova, Varvara Khutornenko 497,0 58 58 56 56 36 64 52 49 45 59 60 28
60 ARG 9475 Constanza Abril Agnoletti, Juan Martn Agnoletti 514,0 59 63 52 37 42 56 dns 61 59 44 46 58
61 GER 9816 Florian Baier, Maja Stein 520,0 57 59 ufd 47 47 37 58 63 63 30 61 61
62 CZE 9511 Michaela Cvikrov, Frantiek alud 550,0 62 61 58 59 56 48 60 62 55 60 53 40
63 GER 9748 Jan-Peter Nicolaus, Sarah-Maria Knospe 555,0 53 56 60 62 57 62 50 36 ufd ufd 54 ocs
64 GER 9993 Muriel Urbanski, Florentine Heidenreich 583,0 47 62 59 63 51 61 61 64 62 63 58 59
  CZE 9772 Lucie Stursova, Annamaria Kramplova race 10 51, 51 --> 65 points, arb
  GER 9838 Anica Moritz, Charlotte Meyer race 10 34, 34 --> 53 points, arb

zw-score