See the results of our Promo Practice Race sailors. 

All rankings and results are preliminary, before jury decisions.

Uitslagen zijn voorlopig, "vóór jury".

Abbreviations (Afkortingen): BFD= Black Flag Disqualified (zwarte vlag, gediskwalificeerd); DNE = Disqualification Not Excludable (Diskwalificatie niet aftrekbaar); DNC= Did Not Compete (niet aan de start verschenen); DNF= Did Not Finish (niet gefinisht); DNS= Did Not Start (niet gestart); DSQ= Disqualified (gediskwalificeerd); OCS= On Course Side (te vroeg over de startlijn); RAF= Retire After Finish (terugtrekken na de finish); SCP= Scoring Penalty (puntenstraf).

No     Sailno Name Points 1
1 GBR 10004 Phoebe Bradshaw, Mimi Slump 1,0 1
2 GBR 9305 Connor Line, Toby Bush 2,0 2
3 GBR 8553 Angus Collingridge, Emilia Green 3,0 3
4 ARG 9988 Julian Finsterbusch, Ignacio Stern 4,0 4
5 GBR 8420 Rosie Targett, Sofia Sfaxi 5,0 5
6 GBR 9876 Anna Wootton, Imogen Mayhew 6,0 6
7 GBR 9992 Rebecca Videlo, Yasmin Sfaxi 7,0 7
8 GBR 9983 Hazel Whittle, Anna Horackova 8,0 8
9 POL 9512 Lukasz Czerwiec, Ksawier Zacher 9,0 9
10 AUS 9822 Peter Allen, Oliver Grieve 10,0 10
11 GBR 10012 Lia Fletcher, Olivia Gowland 11,0 11
12 POL 9602 Pawel Kajeta, Oskar Plichta 12,0 12
13 GBR 9754 Charlotte Videlo, Tom Shepherd 13,0 13
14 GBR 10007 Kate White, Rhona Enkel 14,0 14
15 GBR 983 Beatrice Green, Daisy Nunn 15,0 15
16 GBR 9994 Lucie Nunn, Elouise Mayhew 16,0 16
17 GBR 8845 Toby Slump, Will Shepherd 17,0 17
18 GBR 9028 Elinor Watling, Jessica Watling 18,0 18
19 BEL 8560 Jan Smet, Mej Helena Schoonhoge 19,0 19
20 BEL 9965 Anouck De Ripainsel, Aurelie Boven 20,0 20
21 POL 9996 Hubert Kurjanczyk, Weronika Marszalik 21,0 21
22 GER 9834 Paulina Bcker, Frieda Bayler 22,0 22
23 GER 9832 Henning Laue, Maxililian Wulff 23,0 23
24 GBR 8352 Cally Terkelsen, Phoebe Barr 24,0 24
25 BEL 9839 Mathias Brands, Oliver Brands 25,0 25
26 GER 9973 Arne Malisius, Malin Liebher 26,0 26
27 BEL 9212 Ziva Perko, Sandra Stroka-Arranz 27,0 27
28 POL 9848 Julian Gloeh, Mikolaj Wojciechowski 28,0 28
29 NED 8868 Sterre Van Wegen, Wouter Groeneweg 29,0 29
30 POL 9857 Karolina Lubczanska, Emilia Baldych 30,0 30
31 GER 8893 Yasmin Biberstein, Marten Lischewski 31,0 31
32 POL 9487 Daria Targos, Malgorzata Bulik 32,0 32
33 GBR 10003 Katy Lloyd, Alex Enkel 33,0 33
34 GER 9743 Benjamin Boman, Nils Alexander Knppel 34,0 34
35 NED 8362 Michiel De Zeeuw, Miriam De Jong 35,0 35
36 NED 7508 Benthe Marijnen, Justine Langius 36,0 36
37 GBR 9369 Ethan Davey, Libbie Bush 37,0 37
38 GER 9978 Annalisa Tast, Zoe Nickel 38,0 38
39 CZE 9407 Filip Motal, Jonas Ronovsky 39,0 39
40 GER 9311 Fabian Helfrich, Charlotta Bhme 40,0 40
41 GER 9819 Richard Fuchs, Nano Teichmann 41,0 41
42 GER 9690 Felix Mosebach, Max Teichmann 42,0 42
43 POL 9250 Agnieszka Kakol, Inez Sapieha 43,0 43
44 NED 8339 Hugo De Jong, Esther De Jong 44,0 44
45 NED 9689 Sanna Marijnen, Ylva Sint 45,0 45
46 BEL 9854 Carlina Roosen, Matis Van Rillaer 46,0 46
47 GER 9820 Clara Fuchs, Carla Grau 47,0 47
48 GBR 9292 Katie Yelland, Megara Wilkinson 48,0 48
49 NED 7608 Mart Kegel, Meike Kegel 49,0 49
50 GER 9814 Hilke Laue, Johanna Schller 50,0 50
51 BEL 8515 Tijmen Baars, David Torro 51,0 51
52 GER 10031 Magnus Martius, Henning Tast 56,0 dns
52 CZE 9517 Lucie Bryxova, Nela Dvorakova 56,0 dns
52 POL 9809 Magdalena LeymaNczyk, Zuzanna Grusznis 56,0 dns
52 GBR 1000 Harry Chetterton, Ines Green 56,0 dns

zw-score