See the results of the World Championship Practice Race.

All rankings and results are preliminary, before jury decisions.

Uitslagen zijn voorlopig, "vóór jury".

Abbreviations (Afkortingen): BFD= Black Flag Disqualified (zwarte vlag, gediskwalificeerd); DNE = Disqualification Not Excludable (Diskwalificatie niet aftrekbaar); DNC= Did Not Compete (niet aan de start verschenen); DNF= Did Not Finish (niet gefinisht); DNS= Did Not Start (niet gestart); DSQ= Disqualified (gediskwalificeerd); OCS= On Course Side (te vroeg over de startlijn); RAF= Retire After Finish (terugtrekken na de finish); SCP= Scoring Penalty (puntenstraf).

No     Sailno Name Points 1
1 AUS 9922 Matilda Davis, Will Shepard 1,0 1
2 GBR 9985 Bettine Harris, Sam Goult 2,0 2
3 ARG 9723 Teo Zecchin, Ana Zecchin 3,0 3
4 ARG 9729 Santiago Plantie, Matias Finsterbusch 4,0 4
5 GBR 10002 Megan Ferguson, Ollie Mears 5,0 5
6 POL 9755 Julia Hoscilowicz, Julia Kundzicz 6,0 6
7 GBR 9877 Hattie Collingridge, Hamish Collingridge 7,0 7
8 UKR 9802 Veronika Pushchynska, Mariia Ponomarenko 8,0 8
9 UKR 9855 Kyrylo Vynohrad, Maksym Remez 9,0 9
10 GBR 10001 Faye Chatterton, Amelia Mayhew 10,0 10
11 NED 9417 Pol Klein, Bloeme Klein 11,0 11
12 AUS 9747 Jacob Mcconaghy, Sam Hooper 12,0 12
13 CZE 9693 Max Stejskal, Adam Hudec 13,0 13
14 CZE 9772 Lucie Stursova, Annamaria Kramplova 14,0 14
15 POL 9803 PaweL Grabowski, Krystian Krysiak 15,0 15
16 ARG 9479 Lucio Pasquariello, Diego Pasquariello 16,0 16
17 BEL 8404 Victor De Ripainsel, Kobe Stroobandt 17,0 17
18 POL 9902 Marcin Jarczewski, Adam Rutkowski 18,0 18
19 UKR 9846 Vladyslav Yamenko, Viktoriia Prykhodko 19,0 19
20 BEL 8522 Jeroen Vangeneugden, Erazem Perko 20,0 20
21 POL 9461 Eryk Martynko, Kinga Martynko 21,0 21
22 NED 8411 Lies De Rouw, Bram Van Goinga 22,0 22
23 CZE 9469 Elika Vychov, Adam Winkler 23,0 23
24 GER 9974 Franz Erpenbeck, Max Wood 24,0 24
25 AUS 9562 Charlie Goodfellow, Lawrence Jeffs 25,0 25
26 POL 9972 Bartlomiej Szlija, Marcel Kurjanczyk 26,0 26
27 AUS 9613 Archer Ibbott, Charlie Boman 27,0 27
28 UKR 9856 Andrii Kalinchuk, Oleksandr Khrebtov 28,0 28
29 RUS 9739 Mikhail Evtikhov, Anastasiia Evtikhova 29,0 29
30 AUS 9824 Brooke Gaffney, Darcy Conry 30,0 30
31 GER 9830 Jaqueline Prehm, Timon Tobolt 31,0 31
32 CZE 9774 Zuzana Vychov, Magdalena Hol 32,0 32
33 GBR 8997 Ryan Wilkinson, Antonia Wilkinson 33,0 33
34 ARG 9725 Mateo Ignacio Ronchi, Valentino Lancon Petrasso 34,0 34
35 ARG 9474 Noe Zecchin, Gonzalo Ridolfi 35,0 35
36 POL 9847 Karolina Cendrowska, Hanna Gloeh 36,0 36
37 GBR 9977 Amy Goult, Ben Goult 37,0 37
38 AUS 9616 Sophie Alexander, Tim Mccoy 38,0 38
39 NED 9137 Alexander Braat, Lieve Klein 39,0 39
40 CZE 9640 Lucie Hlov, Anna Winklerov 40,0 40
41 RUS 9995 Nury Khydyrov, Danila Afonin 41,0 41
42 GBR 9984 Emily Speirs, Rosie Voyantzis 42,0 42
43 CZE 9518 Tade Tkadlec, Maty Pfeifer 43,0 43
44 AUS 9551 Matilda O'Donoghue, Aya Gibson 44,0 44
45 ARG 9727 Martina Leticia Rodriguez Vieg, Martn Daz Tamayo 45,0 45
46 NED 9980 Tobias Teunissen, Tjalf Sint 46,0 46
47 GER 9838 Anica Moritz, Charlotte Meyer 47,0 47
48 RUS 9685 Mariia Martynova, Varvara Khutornenko 48,0 48
49 ARG 9475 Constanza Abril Agnoletti, Juan Martn Agnoletti 49,0 49
50 ESP 8724 Maite De Vergara Van De Reyt, Paula Eberhardt 50,0 50
51 GER 9979 Tom Schlke, Sten-Ole Heidenreich 51,0 51
52 NED 913 Lennart Braat, Merel Groeneweg 52,0 52
53 GER 9816 Florian Baier, Maja Stein 53,0 53
54 GER 9993 Muriel Urbanski, Florentine Heidenreich 54,0 54
55 BEL 9038 Isabelle Dompas, Marie Bastens 55,0 55
56 NED 9149 Ted Huuskes, Sjuul Huuskes 66,0 dns
56 UKR 9905   66,0 dns
56 BEL 9035 Oscar Van Damme, Loic Schoonooghe 66,0 dns
56 BEL 9836 Hannah Roosen, Charlotte Marien 66,0 dns
56 BEL 8520 Emile Marin, Maxim Bastens 66,0 dns
56 BEL 9575 Thibaud Dirix, Lisemarie Vandamme 66,0 dns
56 CZE 9511 Michaela Cvikrov, Frantiek alud 66,0 dns
56 GER 9748 Jan-Peter Nicolaus, Sarah-Maria Knospe 66,0 dns
56 POL 9970 Piotr LeymaNczyk, Julia Mielewczyk 66,0 dns
56 UKR 9850 Valentyn Kosenkov, Yakiv Kosenkov 66,0 dns

zw-score